Blue Grey Red
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • PayPal од денес во Република Македонија

    Од денеска, 17 јуни, вторник, 2014 година, Република Македонија и официјално влегува во групата на PayPal. Со задоволство Ве информираме дека граѓаните ќе можат да ги користат услугите на Pay…

    Повеќе...

  • Е-top up услуга од ВИП

    Новата услуга што ја најави ВИП,мобилниот оператор,која во соработка со УНИ банка беше презентирана во Скопје и наречена "E-top up" се стави во употреба откако во живо беше извршена првата…

    Повеќе...

  • Светскиот пазар достапен преку интернет продавница

    Извештајот за состојбата со електронската трговија што го изготви УСАИД на барање на Министерството за информатичко општество и администрација, покажа дека електронската трговија, во нашата земја не е доволно развиена…

    Повеќе...

  • Како Србија размислува за електронска трговија

    Е-трговијата станува доста актуелна тема во Македонија но и во соседните држави. Ова е важно бидејќи ќе придонесе до поставување принципи за водење на е-трговијата на Балканот кој иако заостанува…

    Повеќе...

Анкета

Дали ви се допаѓа нашата веб страна ?
 

Календар

April 2017
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
You are here:
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Е-продавници

  • Банки

  • Платежен процесор

  Print Email help
See Today
UpComing this month
Previous month Previous day
Next day Next month
Events for the
Tuesday, 11 April 2017JEvents v1.5.5   Copyright © 2006-2010